Nagrzewnice + Vaccum

Nagrzewnicę powietrza VENTURA, oprócz nowoczesnego designu wyróżnia przede wszystkim trzyciągowy, przeciwprądowo-krzyżowy wymiennik ciepła oraz system równomiernego rozprowadzania powietrza przez wymiennik. Połączenie tych rozwiązań daje najwyższą efektywność w ogrzewaniu powietrza w porównaniu do dotychczas dostępnych na rynku urządzeń. W nagrzewnicy zastosowano obrotowy palnik ROTARY, co pozwala na utrzymanie bardzo dobrych parametrów spalania oraz niską emisyjność. Całe urządzenie cechuje łatwość eksploatacji, dzięki prostemu dostępowi do wymiennika. Nagrzewnica ponadto wykorzystuje niezawodny system automatycznego odpopielania. Popiół gromadzi się w specjalnym zbiorniku, do którego użytkownik ma łatwy dostęp. Dzięki połączeniu samoczyszczącego palnika ROTARY oraz mechanizmu automatycznego odpopielania komory paleniskowej, znacząco wydłużono czas bezobsługowej pracy urządzenia.

Regulowany wylot powietrza pozwala na skierowanie strumienia ciepła w dowolnym kierunku. Dzięki zastosowaniu regulatorów termostatycznych możliwe jest rozprowadzenie powietrza w taki sposób, aby w każdym z maksymalnie 4 pomieszczeń utrzymywana była niezależna temperatura. Urządzenie pozwala na wybór orientacji otwieranych drzwi – lewej lub prawej – co ułatwia adaptację podczas montażu. Dodatkowo cała konstrukcja jest łatwa w czyszczeniu i serwisowaniu, co skraca do minimum czas konserwacji urządzenia. Istnieje również możliwość dostarczenia nagrzewnicy z pełną recyrkulacją, co dodatkowo obniża koszty ogrzewania.

NAGRZEWNICA MOBILNA

VACCUM

  • Możliwość podawania pelletu z odległości nawet do 10 metrów.
  • Możliwość instalacji urządzenia na zewnątrz – dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby budowania kotłowni wewnątrz pomieszczenia.
  • Zintegrowany system odprowadzania spalin.

MOBILNOŚĆ

  • Możliwość transportu z wykorzystaniem wózka paletowego.
  • Zastosowanie do tymczasowych systemów grzewczych.
  • Możliwość wypożyczenia urządzenia.

Dostępne moce: 30 kW, 50 kW, 70 kW, 100 kW, 150 kW, 200 kW, 250 kW, 300 kW