Pompy ciepła

Nowoczesne pompy ciepła HERO PREMIUM gwarantują wydajne ogrzewanie, chłodzenie domu oraz ciepłą wodę użytkową. Matowa, czarna obudowa z tworzywa ABS zapewnia estetyczny oraz nowoczesny wygląd. Pompy wykorzystują w pełni inwerterowe rozwiązanie z ekologicznym czynnikiem roboczym R32 oraz R290.

WYSOKA SPRAWNOŚĆ ENERGETYCZNA A+++

Skierowana na rynek Europejski pompa ciepła HERO PREMIUM powietrze-woda została opracowana z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii pomp ciepła i nowoczesnego designu, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom wydajności, stabilności oraz cichej pracy. Seria HERO PREMIUM nie tylko wykorzystuje technologie Gren Gas R32 i inwerterową technologie EVI, ale także posiada etykietę energetyczną A+++. Dzięki czemu urządzenie to jest nie tylko energooszczędne, ale również kwalifikuje się do najwyższego poziomu dofinansowania.

ABS – KONSTRUKCJA BEZ ŚRUB

Nowoczesny design o falistej powierzchni, bez śrub, gwarantuje elegancki wygląd pompy ciepła. Zastosowane tworzywo ABS jest odporne na korozje co korzystnie wpływa na żywotność urządzenia.

42 dB (A) CICHA PRACA

Dzięki unikatowej, dźwiękochłonnej konstrukcji wewnętrznej, ciśnienie akustyczne pompy jest utrzymywane na poziomie zaledwie 42 dB (A) w odległości 1 metra.

CZYNNIK ROBOCZY R32 i R290

Zastosowany czynnik R32 i R290 to optymalne rozwiązanie, które jest przyjazne dla środowiska i jednocześnie pozwala uzyskać najwyższe parametry efektywności energetycznej oraz wysoką temperaturę zasilania do 75°C. Wpływa to bezpośrednio na lepszą pracę pompy oraz większą wydajność urządzenia przy użyciu mniejszej ilości czynnika.

STABILNA PRACA PRZY -25° C

Dzięki technologii inwerterowej, pompy HERO PREMIUM mogą działać wydajnie w temperaturze -25°C, utrzymywać wysoki współczynnik COP i stabilną pracę.

MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

Pompy ciepła z serii HERO PREMIUM to idealny sposób na obniżenie kosztów ogrzewania oraz realny wpływ na ochronę środowiska. Poniższy schemat przedstawia możliwości jakimi dysponuje właściciel domu jednorodzinnego decydujący się na pompę ciepła HERO PREMIUM R32 lub R290. Urządzenia te idealnie sprawdzą się w przypadku zasilania ogrzewania podłogowego, grzejników, klimakonwektorów, czy połączenia tych wszystkich rozwiązań. Dodatkowym atutem pomp HERO PREMIUM jest również możliwość zastosowania HYDROBOKSU, czyli gotowego rozwiązania instalacji wewnętrznej budynku w eleganckiej obudowie. W naszej ofercie można je znaleźć w dwóch wariantach z CWU lub bez CWU.

AUTORSKI SYSTEM STEROWANIA

Sterownik ecoMULTI daje możliwość zarządzania układami tradycyjnymi opartymi na buforze, sprzęgle, wymienniku glikol-woda czy układzie bezpośrednim. Dedykowana aplikacja zapewnia wygodną obsługę nie tylko pompy ciepła, ale całej instalacji.

  • Obsługa trzech obiegów, w tym dwóch obiegów mieszających.
  • Zaawansowane opcje instalacji oparte na buforze, zaworze trójdzielnym, pompach CWU.
  • Współpraca z instalacjami PV oraz kotłami na pellet i gaz.
  • Zdalna aktualizacja oprogramowania lub poprzez kartę SD.
  • Dwufunkcyjny ekran dotykowy.