Zostań partnerem

Wydajność i niezawodność naszych produktów doceniają nie tylko klienci z Polski, ale także z wielu innych krajów europejskich. Współpracujemy z siecią dystrybutorów, obejmującą swoim zasięgiem działania kilkadziesiąt krajów. Dołącz do nas!

W ramach współpracy możesz liczyć na pełne wsparcie marketingowe i szkoleniowe, a także szereg dodatkowych korzyści, których zakres stale się zwiększa. Analizujemy na bieżąco potrzeby naszych partnerów, gdyż dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie to dla nas podstawa efektywnego współdziałania.

WSPARCIE SZKOLENIOWE

Szkolenia produktowe
Szkolenia serwisowe
Szkolenia sprzedażowe

WSPARCIE MARKETINGOWE

Materiały reklamowe
Eventy
Kampanie reklamowe

DODATKOWE KORZYŚCI

Dostęp do strefy partnera
Doradztwo techniczne
Mobilna aplikacja serwisowa

WSPARCIE KORZYŚCI

Nasza oferta produktowa stale się rozwija, a zainteresowanie nią wzrasta z dnia na dzień. Jednym z założeń naszej działalności jest łatwa dostępność naszych urządzeń dla użytkowników nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Nie chcemy by założenia te istniały jedynie na papierze, dlatego dużą uwagę poświęcamy powiększeniu naszej sieci o nowych partnerów. Jeżeli więc obszarem twojej działalności jest branża grzewcza i chciałbyś nawiązać współpracę z jednym z jej czołowych producentów w ramach dystrybucji czy też montażu urządzeń grzewczych, to jest to  idealny moment  na postawienie pierwszego kroku w tym kierunku, jakim jest wypełnienie wniosku. Po  rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia, otrzymasz od nas informację zwrotną zawierającą decyzje oraz warunki współpracy. Jeżeli natomiast interesuje  Cię zdobycie lub rozwinięcie wiedzy z zakresu naszych urządzeń zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń produktowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Klauzula informacyjna

Monika Plecka
Młodszy specjalista ds. eksportu

  • +48 604 199 070
  • monika.plecka@kipi.pl